Lietuvių English (UK)

Sėkmingas konkursas „UKTech@s 2022“

Jau trečius metus Utenos kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto Inžinerijos ir technologijų katedra organizuoja konkursą „UKTech@s“. Konkurse buvo kviečiami dalyvauti Rytų Aukštaitijos regiono mokyklų mokiniai, besimokantys 11-12 klasėse. Šio konkurso dalyviai atliko organizatorių pateiktas praktines užduotis chemijos, fizikos, informacinių technologijų ir robotikos laboratorijose, VŠĮ Teltonika High-Tech Hill pateiktas užduotis įmonės prizui laimėti, dalyvavo „Protų kovose“, pateikė prisistatymą.

Mūsų gimnazistai: Ilona, Liutauras, Svajūnas - atsakingai ruošėsi ir pasiekė gražių konkurso laimėjimų. Atlikę VŠĮ Teltonika High-Tech Hill įmonės pateiktą užduotį, laimėjo šios įmonės įsteigtą prizą. Susumavus pateiktų praktinių užduočių vertinimus chemijos, fizikos, informacinių technologijų ir robotikos laboratorijose, prisistatymą bei rezultatus „Protų kovose“, konkurse „UKTech@s 2022 “ molėtiškiai laimėjo II vietą.

Sveikiname ir džiaugiamės gražiais jų laimėjimais. Šaunuoliai.

Fizikos mokytoja I. Jančionytė