Regioninė švietimo paroda „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“

Balandžio 24 dieną grupė Molėtų rajono (tarp jų ir Molėtų gimnazijos mokytojai) dalyvavo jau trečioje švietimo  parodoje „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“, kurią organizavo Ugdymo plėtotės centas, o renginys vyko Utenos Dauniškio gimnazijoje.

Šių metų parodos tema - prasmės ir atradimų mokykla, teminės gairės - aktualaus ugdymo turinio kūrimas, bendravimas ir bendradarbiavimas, asmenybės augimas. Molėtų rajono mokytojus į parodą atvedė profesinio tobulėjimo poreikis, noras išgirsti apie ugdymo naujoves, išbandyti naujus  mokymo metodus ir mokymo priemones.

Molėtų gimnazijos mokytojos D.Sičiūnienė, L.Urbanavičienė, R.Vekerotienė, J.Žalalienė, V.Zapolskienė ir R.Mongirdienė parodos metu dalijosi savo darbo patirtimi skaitydamos pranešimus renginyje „Stebinančio, kuriančio iššūkius mokymo ir mokymosi patirtys Molėtų gimnazijoje“. Mokytojos Daiva ir Lina pristatė mokinių kūrybinių darbų almanachus, nuo idėjos iki sukurtų produktų (šiemet išleistas jau dvyliktas almanachas) bei  pristatė užduotį „Jausmų džiazas“ ,   Regina ir Valentina – integruoto biologijos ir vokiečių kalbos mokymo galimybes, dalyvavimą „CLILIG@LITAUEN“ projekte, demonstravo gimnazistų sukurtą filmą, o Rūta su Jolanta kalbėjo apie menų savaitės renginius, „laimės vardiklio“ paieškas, pristatymą vainikavo bendru paskaitos dalyvių orkestro pasirodymu.

Į Molėtus grįžome puikios nuotaikos, norėdamos dalyvauti parodoje ir kitais metais.

Molėtų gimnazijos metodinės tarybos pirmininkė Regina Mongirdienė