^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

„Krištolinio objektyvo“ apdovanojimai

Kauno moksleivių techninės kūrybos centras penktą kartą organizavo respublikinį jaunimo fotoreportažų konkursą „Krištolinis objektyvas 2019“.

Konkurse, kurios tikslas - jaunimo veiklos propagavimas, naudojant reportažinę fotografiją, dalyvavo 54 mokiniai iš įvairių Lietuvos ugdymo vertinimo komisijai (Lietuvos spaudos fotografų klubo pirmininkas Jonas Staselis, VDU profesorius, fotomenininkas Romualdas Požerskis, Lietuvos fotomenininkų sąjungos narė Milda Kiaušaitė) pateikę daugiau negu 500 nuotraukų. Šiame konkurse dalyvavo ir trys Molėtų gimnazijos fotografai. Sausio 16 dieną Kauno moksleivių techninės kūrybos centre vyko nugalėtojų ir prizininkų apdovanojimų šventė. Renginio dalyvius pasveikino šio centro direktorė Laimutė Vaitiekūnienė. Moksleivių techninės kūrybos centro medijos ir komunikavimo studijos vadovė Danguolė Čiurlionienė dar kartą priminė, kas yra reportažinė nuotrauka, kada ji tampa menine, ne tik dokumentine. Vertinimo komisijos narė Milda Kiaušaitė trumpai aptarė konkursui pateiktų nuotraukų serijų klaidas, akcentavo, kad fotoreportažas turi turėti temą, būti vientisas ir sudominti žiūrovą renginiu, kuris buvo įamžintas. Laureatai, prizininkai ir jų mokytojai buvo apdovanoti padėkos raštais, leidiniais „Lietuvos spaudos fotografija“ ir „Fotografijos ratas“, parodos „Krištolinis objektyvas 2019“ katalogais, kuriuose pateiktos nuotraukos su komentarais. Smagu, kad šiame konkurse gerai sekėsi molėtiškiams. Motiejus Laurinavičius apdovanotas nominacija už kūrybinius ieškojimus. Medeinei Šeštokaitei skirta padėka už dalyvavimą konkurse. Motiejaus nuotraukos iš serijos „Paskutinis skambutis“ ir Medeinės fotografija iš „Pirmokų krikštynų“ publikuojamos parodos kataloge bei eksponuojamos geriausių darbų parodoje Kauno „Akropolyje“.

Jolanta Liubeckaitė

Copyright © 2020. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.