Vakaras muzikos ritmu

Ilgais žiemos vakarais norisi jaukumo ir šypsenų, kurios sušildo ne tik širdis, bet ir aplinką. Šiais žodžiais Evelina ir Simas pradėjo Muzikos vakarą, kurį sausio 24 d. organizavo mokinių taryba.

Susirinkta labai gausiai ne tik gimnazistų, bet ir buvusių gimnazistų, tėvų. Vakaras buvo skirtas Utenos gyvūnų globos namų augintinių paramai. Pianinu grojo Gustas ir Deividas, gitara – Ugnė, savo kūrybos dainas atliko Rusnė, visus pakerėjo Viltautės dainavimas. Na, o vakaro „vinis“ tik ką susibūrusi grupė „Pankoliai“. Vakaro metu netrūko žaidimų ir prizų.

Mokinių taryba dėkoja visiems paaukojusiems lėšų Utenos gyvūnų globos namams, o taip pat vakaro rėmėjams, Seimo nariui Petrui Čimbarui ir kavinei „Slibino slėptuvė“.

Mokytoja Valerija

Nuotraukos  Agnės Žvinytės