Tradicinė menų savaitė

Vasario 10-14 dienomis Molėtų gimnazijoje praūžė jau antrus metus iš eilės vykstanti „Menų savaitė“. Ilgųjų pertraukų metu gimnazijoje teatro, dailės ir muzikos mokytojos organizavo veiklas, į kurias įtraukė pedagogus ir mokinius.

„Menų savaitės“ pirmadienis tapo juodai balta diena. Pertraukų ir pamokų metu buvo rodomi filmai.

Antradienis – taško diena. Visi, pasipuošę taškuotais drabužiais, kūrė bendrą taškų kompoziciją ir klausėsi gimnazistų atliekamų kūrinių.

Trečiadienis buvo neatpažįstamas. Norintys dėvėjo perukus, vyko teatrinės improvizacijos gimnazijoje.

Ketvirtadienį gimnazijos bendruomenė buvo nusiteikusi tautiškai, vyravo geltona, žalia ir raudona spalvos bei tautiniai raštai. Pedagogai ir mokiniai sveikino Lietuvą dainomis.

Penktadienis - šventiškai raudona Valentino diena. Gimnazistai piešė, rašė, siuntė širdeles su linkėjimais ir klausėsi gimnazistų atliekamų kūrinių.

Mokytoja Ramutė