Prasidėjo technologijų moduliai Alantos TVM

Plėtojant profesinio orientavimo paslaugas, bendrąsias ir technologines kompetencijas, padedant geriau pažinti darbo rinką, tarp Molėtų gimnazijos ir Alantos technologijos ir verslo mokyklos pasirašyta bendradarbiavimo sutartis.

Po pažintinių vizitų, vasario 24 d. pirmas I gimn. klasių mokinių srautas vyko į pasirinktų technologijų modulių užsiėmimus. Gimnazistų grupė, pasirinkusi automobilių techninė priežiūros modulį, plušėjo prie automobilio, kita grupė, pasirinkusi svečių aptarnavimą, mokėsi stalo dekoracijų.

Technologinis ugdymas profesinėje mokykloje naudingas ne vien dėl turimos mokymo bazės, bet kartu ugdomas savarankiškumas, plečiamas mokinio kasdienio gyvenimo akiratis, mokiniai gali susipažinti ir išbandyti įvairias profesijas, kas palengvins būsimos specialybės pasirinkimą.

Nekantriai laukiame sekančių praktinių užsiėmimų, į kuriuos vyksime kovo 17 dieną.

Informavo UK koordinatorė, mokytoja Valerija