^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Molėtiškiai gimnazistai Kūrybingumo mokykloje

Nors mokyklose, paprastai, viskas planuojama iš anksto, kartais aplinkybės susidėlioja taip, kad tie planai sugriūna... Taip atsitiko ir su Molėtų gimnazijos bei Kūrybingumo mokyklos sutartu sutikimu kovo 13 d. Jeigu pamenate, išvakaro buvo paskelbtos papildomos atostogos dėl pasaulinės pandemijos. Tačiau nenuleidome rankų, siekdami išnaudoti šansą susitikti su Kūrybingumo mokyklos įkūrėjais ir lektoriais  Tomu Ramanausku ir Kristupu Saboliumi.

Esame dėkingi mokytojai Reginai Mongirdienei, kurios atkaklumo dėka buvome pakviesti į nuotolinę Tomo ir Kristupo paskaitą. Šiame susitikime dalyvavo pusketvirto šimtoLietuvos mokinių, tarp kurių buvo ir mūsų pirmųjų ir antrųjų klasių gimnazistai.

Lektoriai pirmiausiai apžvelgė namų darbus, kuriuos galėjo siųsti visi pakviesti į paskaitą. Didžiuojamįs, kad antroko molėtiškio Kosto namų darbai buvo išskirti, kaip kūrybingo požiūrio išraiška.

Dalyvaujant paskaitoje stebino visiškai netradicinis požiūris į klaidas bei paaiškinimas kada klaida yra šansas atsirasti kažkam naujo ir dažnai nuostabaus. Paprastai gamta sugeba kūrybiškai išnaudoti klaidas...

Vėliau visi dalyvavusieji buvo pakviesti prisjungti prie Kūrybingumo mokyklos adresu https://kurybingumomokykla.lt, kur apstu įdomių užduočių, idėjų, nuomonių. Tikimės, kad ir mūsų gimnazistai taps aktyviais šios svetainės lankytojais. 

V.Dubauskienė

Copyright © 2020. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.