^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Tarptautinio matematikos konkurso ,,Kengūra 2020“ laimėjimai

2020-ieji daug kur atnešė neplanuotų iššūkių ir naujovių. „Kengūros“ konkursas nebuvo išimtis. Laimė, šiandieninės technologijos leido vėl visiems kartu susitikti matematikos konkurse „Kengūra“, nors ir kitokiu, nuotoliniu formatu.

Šiemet uždavinius konkurse sprendė virš 38 700 Lietuvos mokinių Šiame konkurse dalyvavo ir 42 Molėtų gimnazijos I-IV klasių mokiniai. I-II klasių mokiniai varžėsi juniorų grupėje, III-IV klasių mokiniai-senjorų grupėje. Kiekvienai grupei buvo pateikta po 30 uždavinių ir siūlomi 5 atsakymai, iš kurių tik vienas yra teisingas. Uždaviniai buvo suskirstyti į 3 skirtingus lygius: po 3,4,5 taškus. Iš viso dalyvis galėjo surinkti 150 taškų. Geriausiai sekėsi: III kl. mokinei Silvijai T.-Lietuvoje užimta103 vieta, I kl. mokiniui Mantui V.- Lietuvoje užimta 148 vieta. Į Molėtų rajono geriausiųjų dešimtukus pateko net 35 mūsų gimnazijos mokiniai. Džiaugiamės mūsų mokinių pasiektais rezultatais.

 

Informavo matematikos mokytoja E. Dirmaitė

Copyright © 2020. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.