^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Paskutinis mokslo metų mokytojų posėdis

Birželio 18 dieną Molėtų gimnazijos mokytojai rinkosi į suremontuotą, naujais baldais pasipuošusią aktų salę, kur vyko paskutinis 2019-2020 mokslo metų posėdis.

Jo metu svarstyti I-III klasių mokinių ugdymosi rezultatai, priimti sprendimai dėl gimnazistų kėlimo į aukštesnę klasę ar kurso kartojimo. Direktorės pavaduotoja ugdymui Genovaitė Marcinkėnienė analizavo gimnazijos  veiklos plano vykdymą, kvietė diskutuoti apie kitų mokslo metų prioritetus ir tikslus. Direktorės pavaduotoja ugdymui Vilija Dubauskienė supažindino su LL3 projekto  kūrybinės grupės įžvalgomis. Posėdyje aptartas etatinis apmokėjimas.

Direktorė Rimutė Guobienė kalbėjo apie nuotolinio mokymo iššūkius, padėkojo visiems mokytojams už darbą, pasidžiaugė kolegų iniciatyvomis ir įteikė padėkos raštus.

 

Jolanta Liubeckaitė

   

Copyright © 2020. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.