^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Vasaros užduotis įvykdyta sėkmingai

Žaliosios olimpiados pusfinaliai dėl COVID -19 pandemijos pavasarį neįvyko. Norint išsiaiškinti komandas, kurios šį rudenį pateks į olimpiados pusfinalius, organizatoriai pasiūlė priimti iššūkį „Misija: švari vasara“- kovoti su šiukšlėmis, savanoriškai prisidedant prie Lietuvos gamtos švarinimo. Facebook buvo sukurta grupė „Gamtos herojai“, kurioje skatinama dalintis savo pasiekimais ir taip geru pavyzdžiu įkvėpti kitus.

Molėtų gimnazijos mokiniai: IV – okės Danielė Arlickaitė, Enija Šlikaitė, Kotryna Burneikaitė, II – kai Gabija Putnaitė, Miglė Sirevičiūtė, Emilija Knezytė, Gustas Braškys, Jokūbas Rinkevičius, puikiai pasidarbavo vasarą švarindami Molėtų apylinkes bei pranešdami apie didelius ekologinius pažeidimus atitinkamoms institucijoms. Per vasarą mokiniai surinko: plastiko – 10,9 kg, popieriaus –1,4 kg, stiklo – 12,8 kg, mišrių atliekų – 9,5 kg, tekstilės – 7 kg, metalo – 0,15 kg. Pranešė apie ekologinį pažeidimą, kurio vietoje rasta apie 1 toną stambiagabaričių atliekų.

Taigi,  iš viso per vasarą atsikratyta net 1t 41,75 kg atliekų.

Norėtųsi, kad šių mokinių graži iniciatyva taptų kiekvieno iš mūsų įpročiu, nes juk tik nuo mūsų priklauso, kokioje aplinkoje gyvensime.

Laukiame „Žaliosios olimpiados“ rengėjų verdikto – ar Molėtų gimnazijos komanda bus pakviesta dalyvauti pusfinalyje.

Nuoširdžiai dėkoju visiems vasaros herojams.

Biologijos mokytoja R.Mongirdienė

 

    

   

Copyright © 2020. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.