Mokytojų išvyka, mokslo metams pasibaigus

Pasibaigus mokslo metams Molėtų gimnazijos  mokytojai dalyvavo Šakių rajono Gelgaudiškio mokyklos patirties vykdant projektus, ugdančius mokinių kūrybiškumą, pristatyme. Susipažinome su šios mokyklos  administracija, edukacinėmis erdvėmis, istorija, gėrėjomės mokyklos bendruomenės kūrybiškumu, organizuojant ne tik ugdymą pamokose, bet ir nuskambėjus skambučiui.

Kadangi kelionė buvo tolima, tai pasinaudoję susidariusiomis galimybėmis, aplankėme Vilkaviškio rajono Paežerių dvarą bei Zanavykijos ryškiausius dvarus – Zyplių ir Gelgaudiškio. Išklausėme gidų pasakojimus, gėrėjomės dvarų didybe ir gamtos grožiu.

Antrąją dieną kelionę pratęsėme laivu. Aplankėme Rusnę, Nidą, Mingę. Į Molėtus grįžome puikios nuotaikos, pilni įspūdžių ir emocijų.

Direktorės pavaduotoja Vilija Dubauskienė

Nuotraukos mokytojos V.Petrauskienės