Molėtų gimnazija, kaip partnerė, gavo finansavimą jau antram programos „Erasmus+“ 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo 2017 m. strateginių tarpmokyklinių partnerysčių projektui. 2017-2020 metais dalyvausime projekte ,,Innovative Generation“, kurio koordinatorius yra Collegio Rotondi (Italija).

Spalio pabaigoje Kamienica Polska (Lenkija) įvyko pirmasis tarptautinis susitikimas, kuriame dalyvavo projekto koordinatorė Rita Kavaliauskaitė ir projekto darbo grupės narė Danguolė Dirmienė. Į šį susitikimą atvyko projekto koordinatorius Collegio Rotondi (Italija) ir partnerių: IES BEZMILIANA mokyklos (Ispanija), GO! Atheneum Zottegem mokyklos (Belgija), Liceum Ogolnoksztalcace w Kamienicy Polskiej (Lenkija) bei Molėtų gimnazijos komandos.

Darbiniame vizite kiekviena šalis pristatė savo mokyklą, koordinatorius pristatė projekto tikslus, laukiamus rezultatus. Projekto partnerių komandos aptarė veiklas, numatė užduotis sekančiam susitikimui, kurias turės atlikti grįžę  į savo mokyklas. Buvo suplanuotos kitų mobilumų datos, pasiskirstyta darbais, vyko šio susitikimo įvertinimas. Įnešta ir naujovių į šį projektą – nuspręsta visą medžiagą apie projektą talpinti virtualioje mokymosi aplinkoje Moodle. Kartu šio susitikimo dalyviams buvo organizuota kultūrinė – edukacinė programa: aplankyta architektūrinis kompleksas Krokuvoje, buvusi Lenkijos karalių rezidencija, Universiteto muziejus, architektūrinis ansamblis - Pauliečių vienuolynas Čenstachavoje. Susitikime buvo patobulinti anglų kalbos gebėjimai, stiprinami komandinio darbo įgūdžiai, stiprinamos bendradarbiavimo ir bendravimo, tarpkultūrinės kompetencijos minėta kalba.

Molėtų gimnazijos mokytoja Rita Kavaliauskaitė, projekto ,,Innovative Generation“ koordinatorė

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.