Pasibaigus tarptautiniam susitikimui Lenkijoje Kamienica Polska ir laukiant mobilumo į Belgiją projekto darbo grupė (9 mokytojai) ir projekte dalyvaujantys mokiniai toliau vykdė įvairias veiklas įgyvendinant projektą ,,Innovative Generation“: pateikė platformoje Moodle gimnazijos pristatymą, bei nuotraukas iš išvykos į Lenkiją, po ilgų diskusijų pasiūlė projekto veikloms šias temas: 1. Senųjų amatų atnaujinimo galimybės verslui ir sveikatai, 2. Ar verta vystyti alternatyviąją energetiką?, 3. Tarša ir jos mažinimo galimybės mūsų krašte, kurios taip pat patalpintos Moodle platformoje. Šiame etape buvo tobulinami komandinio darbo, bendradarbiavimo gebėjimai ir įgūdžiai. Įvykus projekto darbo grupės narių pasitarimui atrinkti keturi gimnazistai: Toma Misiulytė IId kl., Miglė Urbonaitė IIIa kl., Klaudijus Mackonis IIId kl., Tomas Klevas IIIc kl.,  kurie vasario 5-11 dienomis vyks į Belgiją GO! Atheneum Zottegem mokyklą. Mokytojo Bert  Schietse - Belgijos komandos koordinatoriaus – pakviesti, gimnazistai prisijungė prie  facebook sukurto projekto puslapio, jau dabar turėdami galimybę bendrauti su savo bendraamžiais iš kitų projekto partnerių mokyklų. Šią savaitę įvyko konstruktyvus pokalbis gimnazijos direktorės Rimutės Guobienės ir projekto koordinatorės Ritos Kavaliauskaitės su vykstančių į Belgiją mokinių tėveliais. Buvo pristatytas projektas, aptartas įvyksiantis mobilumas, tolesnis bendradarbiavimas. Dabar laukia pasiruošimo darbai mobilumui į Belgiją.

Molėtų gimnazijos mokytoja Rita Kavaliauskaitė, projekto ,,Innovative Generation“ koordinatorė