^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Paroda „Laikas Vilniuje“

2023-ieji Lietuvoje paskelbti sostinės Vilniaus ir Gedimino laiškų metais. Lygiai prieš 700 metų laišką Europos miestų piliečiams kunigaikštis Gediminas baigė žodžiais: „In civitate nostra regia Vilna dicta…“. Tai buvo pirmasis Vilniaus paminėjimas.

Skaityti daugiau...

Karjeros žingsnių link

Molėtų gimnazijos Ic klasė dalyvavo  bendrame Utenos regiono karjeros centro bei  Molėtų turizmo ir verslo informacijos centro renginyje „Karjeros žingsnių link“. Gimnazistai aiškinosi, kas yra profesiniai interesai, asmenybės bruožai, jų atitikimas profesinėms kryptims. Buvo pristatyti 2022 metais Užimtumo tarnybos atlikti darbdavių apklausos rezultatai apie pageidaujamas profesijas bei darbdavių lūkesčius potencialiems jauniems darbuotojams. Klausėmės apie turizmo vadybininko ir komunikacijos vadovo darbo specifiką bei profesinius ypatumus. Pageidaujantys gimnazistai turėjo galimybę pasidaryti skaitmenizuotą asmenybės bruožų, komandinių vaidmenų profilį ir gauti išsamią bruožų ir profesinio atitikimo ataskaitą pagal „UNLOCK  Personality“ metodiką.

                                                                                                   Valerija Mateikienė

Buvusios gimnazistės Danielės vizitas gimnazijoje

Gimnazijoje lankėsi buvusi gimnazistė, VU Medicinos fakulteto studentė Danielė Arlickaitė. Ji gimnazistams papasakojo apie studijas seniausioje šalies aukštojoje mokykloje.

Skaityti daugiau...

Prašymai

Prašymas (universalus): .pdf / .word

Prašymas į I-II gim. klasę: .pdf / .word

Prašymas į III-IV gim. klasę: .pdf / .word

Prašymas dėl hibridinio mokymo: .pdf / .word

Prašymo forma laikyti brandos egzaminus ir įskaitas (eksternams): .pdf / .word

Prašymo forma laikyti mokyklinius brandos egzaminus: .pdf / .word
 
 
 
Informacija atnaujinta 2023-01-23
Copyright © 2023. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.