^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Netradicinės klasių valandėlės

Prabėgo dar vieneri mokslo metai, kupini išbandymų. Didžiąją mokslo metų dalį turėjome dirbti nuotoliniu būdu. Mokslo metų pabaiga. Nors mokiniai su nekantrumu laukia atostogų, bet jau tapo tradicija mokslo metų paskutinę klasės valandėlę organizuoti netradicinėse aplinkose. Tai yra svarbus ir ilgai lauktas „gyvas“  mokinių ir klasės vadovių susitikimas.

Skaityti daugiau...

I klasių auklėtojos

Informuojame, kad busimų gimnazijos I klasių mokinių auklėtojos bus:
I a – Kristina Knezienė
I b – Ramutė Mikalauskienė
I c – Vida Šlepikienė 
I d – Rasa Čekuolienė

Respublikinis piešinių konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorijos“

Molėtų gimnazijos mokinės dalyvavo Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro (LGGRTC) ir Švietimo ir mokslo ministerijos organizuotame respublikiniame piešinių konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorijos“. Gimnazistės savo kūrybiniais darbais perteikė tragiškus Lietuvos istorijos epizodus, sovietinę ir nacistinę okupacijas, pagerbė okupacinių režimų aukas ir pasipriešinimo okupacijoms dalyvius.

Skaityti daugiau...

Integruota menų ir fizinio ugdymo diena antrokams

Šių dienų mokykla ieško naujų ugdymo metodų, kurie mokiniui būtų  įdomiausi ir didintų motyvaciją. Mokomųjų dalykų integracija – vienas iš mokymo metodų, kuris skatina mokinių kūrybiškumą bei aktyvų dalyvavimą ugdyme. Birželio 15 dieną gimnazijoje vyko integruota menų ir fizinio ugdymo diena II klasių mokiniams.

Skaityti daugiau...

Vertimų ir iliustracijų konkurso "Tavo žvilgsnis - 2021" sėkmingas rezultatas

Kiekvienais metais mūsų gimnazistai aktyviai dalyvauja Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo Vertimų ir iliustracijų projekte "Tavo žvilgsnis".

Anglų, rusų, vokiečių ir prancūzų   kalbomis pateikiami  po 6 skirtingų lygių tekstai  (iš viso 24 tekstai). Kiekvienas gali pasirinkti tekstą pagal savo galimybes.  Projekto dalyviai turi galimybę išversti visus šešis pateiktus tekstus.  Šis darbas  įgauna svarbios reikšmės, kadangi atsiranda galimybė analizuoti ir versti skirtingų stilių tekstus. Verčiamas tekstas gali būti iliustruojamas.

Skaityti daugiau...

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.