^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Molėtų rajono mokinių lengvosios atletikos rudens kroso varžybos

Antradienį vyko Molėtų rajono mokinių lengvosios atletikos rudens kroso varžybos, kuriose savo jėgas išbandė ir gimnazistai:

Skaityti daugiau...

Judumo savaitė

Kasmet rugsėjo 16-22 dienomis Lietuvoje vyksta Europos judumo savaitės renginiai. Šią savaitę Molėtų gimnazijos mokiniai aktyviai praleido sportuodami pertraukų metu ir per pamokas bėgdami lietuvišką olimpinę mylią (1988 m), žaisdami stalo tenisą, stalo futbolą. Taip pat mokiniai aktyviai įsijungė į žingsniavimo akciją su programėle #walk15, kuri tęsis beveik du mėnesius.

Skaityti daugiau...

Mokomės ir už gimnazijos ribų

Grupė trečių klasių biologiją besimokančių gimnazistų pirmadienio rytą vyko į Utenos STEAM centrą. Čia dalyvavo eksperimentinėje biologijos pamokoje apie DNR. Iš pradžių mokiniai susipažino su automatinėmis pipetėmis ir mokėsi pipetuoti. Išklausę trumpą teorinę dalį, išsikėlė darbo tikslą (susipažino su naujais tyrimo būdais polimerazine grandinine reakcija ir elektroforeze) bei išsikėlė darbo hipotezę: ar tiriamos boružės priklauso tai pačiai rūšiai ar skirtingai.

Skaityti daugiau...

Sėkmė 15-oje Lietuvos gamtos mokslų olimpiadoje

Rugsėjo 14 dieną aštuoni Molėtų gimnazijos I-II klasių gimnazistai dalyvavo nuotolinėje respublikinėje Lietuvos  gamtos mokslų olimpiadoje. Mokiniai sprendė integruotas fizikos, chemijos ir biologijos užduotis.  Olimpiadoje jaunių grupėje dalyvavo 558 mokiniai iš visos Lietuvos. Smagu, kad IId klasės mokinė Meida laimėjo pagyrimo raštą, pasiekdama 32 rezultatą Lietuvoje!

Sveikinimai Meidai bei jos gamtos mokytojoms I. Jančionytei, R. Nariūnaitei ir R. Mongirdienei.

Mėnraštis ,,Aušra“

Prieš 140 metų buvo pradėtas leisti pirmasis lietuviškas mėnraštis „Aušra“. Remiant mecenatui Pranui Kizniui, mūsų gimnaziją pasiekė penkių knygų rinkinys. Jame perleisti 1883-1886 m. laikraščio komplektai bei įvadinis „Aušros“ tomas. Esame dėkingi perleidimo ir dovanojimo mokykloms iniciatoriui Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai. „Aušra“ – pirmasis tautinis lietuvių mėnraštis, leistas slaptai spaudos draudimo laikotarpiu.

Skaityti daugiau...

Copyright © 2023. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.