^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Saugaus interneto savaitė gimnazijoje

2021 m. vasario 8-13 dienomis minint saugaus interneto savaitę, Molėtų gimnazijoje vyko pamokos skirtos šiai dienai paminėti. Molėtų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Inovacijų ir ūkio skyriaus vyriausioji bibliotekininkė A. Nazarovienė priminė mokiniams 10 pagrindinių saugumo internete taisyklių. Po paskaitos vyko varžytuvės. Komandos varžėsi įvairiose rungtyse: dėlionės rungtyje „Ar atpažinsite logotipą?“, šifravimo vienos iš naujausių interneto grėsmių užduotyje „Stop grėsmė!“, žaidime „Kuo greičiau ir kuo daugiau taškų!“, atpažinimo rungtyje „Kas draugai, o kas priešai“ ir apibūdinimo užduotyje „Kas yra kas?“. 

Skaityti daugiau...

Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas "Bebras"

Vasario 20 d. (šeštadienį) nuotoliniu būdu Lietuvoje vyko informatikos ir informatinio mąstymo konkurso BEBRAS II etapas, kuriame uždavinius sprendė 286 jauniai (9-10 kl.) ir 242 kolegos (11-12 kl.). Į šį etapą buvo pakviesti ir Molėtų gimnazijos 17 mokinių, kurie lapkričio 26 – gruodžio 4 d. I etape surinko daugiausia taškų.

Konkurso II etape geriausiai sekėsi šiems gimnazistams: Andželikai Nariūnaitei (16 vieta šalyje), Gustui Braškiui (23 vieta šalyje) ir Viltautui Dranseikai (31 vieta šalyje). Sveikiname!

Informacinių technologijų mokytojos Rita ir Gražina

 

Besidomintiems biologija renginiai atostogų metu ir po pamokų

Lietuvos mokslų akademijos padalinys „ Mokslininkų rūmai“organizuoja nuotolines paskaitas visiems besidomintiems biologijos mokslo pažanga. 02 -19 dr. V.Palinauskas skaitė paskaitą „ Maliarija mano balkone“. Paskaitos metu mokslininkas supažindino klausytojus su maliarijos forma, kuri pasireiškia paukščiuose, pristatė savo mokslinės veiklos sritis.

Skaityti daugiau...

Knyga „Antreprenerio požiūris“„Lietuvos Junior Achievement“, ilgametė Lietuvos mokyklų ekonomikos, verslumo ir finansinio raštingumo ugdymo partnerė Lietuvoje, padovanojo  gimnazijos bendruomenei naujai išleistą knygą „Antreprenerio požiūris“.

Skaityti daugiau...

Nuotolinė paskaita „Ledinių kūnų pasaulis“

Kol edukacinės išvykos yra dar sustoję vietoje džiugu, kad gimnazijos mokiniai nuotoliniu būdu turi galimybių dalyvauti ir dalyvauja įvairiose paskaitose ir  susitikimuose su mokslo darbuotojais. Vasario 9 d. besidomintys astronomija jungėsi kartu su kitų  Lietuvos mokyklų mokiniais ir mokytojais į LMNŠC organizuotą VU TFAI dr. Renatos Minkevičiūtės vedamą nuotolinę paskaitą „Ledinių kūnų pasaulis, kurios metu galėjo gilintis į kometų ir Koiperio juostą sudarančių kūnų ypatumus.

Skaityti daugiau...

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.