^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Matematikos konkurso „Kengūra-2022“ laimėjimai

Kengūra – kasmetinis tarptautinis matematikos konkursas, vykstantis daugiau nei 30-yje šalių, kuriame gali dalyvauti 1-12 kl. mokiniai. „Kengūros“ konkursas atsirado 1991 metais, jį sukūrė Prancūzijos matematikai. Lietuvoje „Kengūros“ konkursas atskirose mokyklose organizuojamas nuo 1995 m.. Nuo 2007 m. konkursas pradėtas organizuoti Kanadoje, Kipre, Ekvadore, Graikijoje, Indijoje ir Kirgizijoje. Taip pat  ir mūsų mokyklos mokiniai dalyvauja „Kengūros“ konkurse. Šiais metais matematines galias pasitikrino 24 Molėtų gimnazijos mokiniai.

Skaityti daugiau...

Molėtų rajono lengvosios atletikos keturkovės varžybos

Gegužės 19 d. stadione vyko Molėtų raj. lengvosios atletikos keturkovės varžybos, kuriose sau lygių neturėjo gimnazistai: K. Krivičiūtė 100 m. bėgime užėmė I vietą, P. Katiušionok II vietą, J. Zelkevičius III vietą. R. Petraitis 400 m. bėgime finišavo II-as, O. Marcinkevičius šuoliu į tolį  „nuskriejo“ į II vietą. Estafetės 4x100 m. bėgime  aukso medaliais džiaugėsi O. Marcinkevičius, J. Zelkevičius, R. Petraitis ir V. Juknevičius.

Skaityti daugiau...

Susitikimas su kariūnu

Gegužės 17 d. II-IV kl. gimnazistams vyko susitikimas su Molėtų poskyrio karo prievolės skyriaus kariūnu E. Uniku. Susitikimo tema „Tarnybos būdai kariuomenėje“. Svečias ne tik pristatė tarnybos būdus, bet ir plačiau papasakojo apie savanorišką privalomąją pradinę karo tarnybą, socialines garantijas tarnybos metu ir ją baigus, studijas Lietuvos karo akademijoje.

V. Mateikienė

Sėkmė Kings finale

Tarptautinės anglų k. olimpiados Kings nacionalinio turo pavasario finalas buvo sėkmingas  Molėtų gimnazistams. Šį kartą 11-12 kl.mokinių grupėje nugalėtoja tapo trečiokė M. Sirevičiūtė, surinkusi visus galimus 100 taškų, o J. Zelkevičius apdovanotas II-ojo lygmens diplomu.

Puikiai sekėsi ir Ia kl. mokiniui A. Činčikui, kuris 9 kl. mokinių grupėje surinko 98 taškus ir laimėjo I-ojo lygmens diplomą.

Skaityti daugiau...

Netradiciniai mokymai

Molėtų  gimnazijoje pagal Molėtų rajono savivaldybės sveikatos projektą  gimnazistams pradėti vykdyti mokymai tema „Seksualinio smurto prevencija“, kuriuos veda Respublikinio priklausomybės ligų centro medicinos psichologė Edita Ivinkina. Gegužės 13 dieną vyko mokymai pirmam mokinių srautui. Aptardami pateiktas situacijas,  gimnazistai aktyviai įsitraukė į diskusiją,  mokėsi atpažinti seksualinio smurto formas, kalbėjo apie vaikinų ir merginų santykius ir juos lydinčius jausmus, emocijas, tarpusavio susitarimus bei ribas. Kalbėta ir apie prekybos žmonėmis formas, analizuota, kodėl žmonės pakliūva į prekybos žmonėmis spąstus, aptarta, kaip iš to ištrūkti, akcentuota, kad visada reikia ieškoti pagalbos.

Skaityti daugiau...

Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.