Naujienos

Gimnazistai – nacionalionio konkurso prizininkai

Ne vienerius metus Lietuvos neformaliojo ugdymo  centras kartu su Valstybine saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos organizuoja respublikinį konkursą „Pamoka gamtoje: svajokime drauge“. Konkursu siekiama stiprinti švietimo institucijų ir saugomų teritorijų bendradarbiavimą, sudaryti sąlygas gamtamokslinio ugdymo plėtotei naujose mokymosi aplinkose.

Molėtų gimnazijos mokinių komanda (J. Židonytė, T. Misiulytė, I.Makūnaitė, E.Jurkūnaitė, E.Višumirskas), bendradarbiaudama su Labanoro regioninio parko ekologe G.Grašyte, padedama mokytojų R.Mongirdienės ir D.Kavoliūno, parengė pamoką netradicinėje erdvėje „Šikšnosparniai Labanoro regioniniame parke“ , kuri buvo įvertinta specialiuoju konkurso prizu.

Baigiamasis nacionalinio konkurso renginys vyks 2018 m. rugsėjo 27 d. Vištyčio regioninio parko lankytojų centre (Vytauto g. 8, Vištytis, Vilkaviškio r.), į kurį kviečiami 5 komandos nariai ir jų vadovai.

Džiaugiamės laimėjimu bei naujais atradimais gamtoje.

Plačiau apie konkursą galite pasiskaityti https://www.lmnsc.lt/pamoka_gamtoje/ ir čia http://www.vstt.lt/VI/article.php?article_id=3762

 

Biologijos mokytoja Regina Mongirdienė