^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Laplandija iš arti

Už lango balta, ir ore snaigės šoka žiemos šokį. Kiekvienas gyvename artėjančių švenčių laukimu. Tokiu metu  tik ir norisi paklausyti įvairių istorijų. Gruodžio 6 dieną gimnazijoje lankėsi ir pamoką antrokams vedė buvusi gimnazistė, žygeivių klubo ,,Ąžuolas“ narė Liepa Julija Miklovė.

Liepa dalinosi įspūdžiais iš kelionių į Laplandiją. Šios kelionės - tikras iššūkis, reikalaujantis fizinės ištvermės. Tačiau gamtos grožis, buvimas bendraminčių rate, pokalbiai, nuotykiai, šiaurės pašvaistė atperka visus sunkumus. Gimnazistai pamatė žygeivių sukurtą filmuką apie Laplandiją, kuriame atsispindi tikri potyriai, nesuvaidintos ir autentiškos akimirkos. Dėkojame Liepai už pasakojimą ir linkime daug įspūdingų kelionių.

Bibliotekininkė Vida

 

Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.