^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Akcija ,,Knygų Kalėdos“

Baigiantis 2021 metams gimnazijos biblioteka organizavo akciją ,,Knygų Kalėdos“. Akcijos tikslas – ne tik paįvairinti fondą naujais leidiniais, nes skaitytojams tai visada aktualu, bet  ne mažiau svarbu, kad knygos dovanojimas skatina bendruomenės narių socialinį jautrumą ir dosnumą, lavina skonį, ragina atidžiau pasižvalgyti po lentynas knygynuose – juk rinkdami dovanas turėtume vadovautis svarbiu kriterijumi: ar tokia knyga džiaugtumėmės patys, ar ją su malonumu skaitytume, ar suprantame ją esant vertingą, nors ir ne mūsų skonio. Labai smagu pasidžiaugti mokinių, tėvelių bei mokytojų geranoriškumu.

Šios ,,Knygų Kalėdos“ gimnazijos bibliotekai buvo turtingos – fondas pasipildė net 45 knygomis. Ačiū dovanojusiems. Kviečiame skaityti.

Bibliotekininkė Vida

Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.