^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

„Kas atsispindi vandeny...“

Molėtų gimnazijos teatro mokytoja Jolanta ir muzikos mokytoja Rūta pakvietė gimnazistus ir mokytojus į poezijos ir muzikos popietę „Kas atsispindi vandeny...“ , kurios metu paminėjo šiltą, saulėtą rudens lygiadienį. Renginyje debiutavo dainos teatro grupė, parodžiusi teatrinę – muzikinę kompoziciją „Viskas, ko man reik, yra čia...“.

Po nuostabaus pasirodymo žiūrovai  ir dalyviai nusiteikė tolimesnei kūrybos puotai. Poezijos popietės metu visus nustebinęs saulėtas oras skatino mokinius drąsiai deklamuoti savos kūrybos eiles,  skaityti poeziją autorių, kurie įkvepia. Skambėjo akordeono, havajietiškos gitarėlės ir gitaros garsai,  o staiga čia ir dabar Jokūbo ir Modesto  sugalvota teatrinė improvizacija prajuokino visus iki ašarų. Viso susitikimo metu garavo karšta arbata ir laukė skanūs užkandžiai, o pro atvirą langą į vidų skriejo jau pageltę ąžuolų lapai. Labai smagu, kad ši popietė jau tampa tradicija, sukviečianti kūrybingus žmones draugėn ir skleidžianti šiltą ir jaukią atmosferą. Iki kitų susitikimų.

Mokytoja Rūta Vekerotienė

Vidos Juknevičienės nuotraukos

   

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.