Rekomenduok knygą

Knyga yra pats geriausias dalykas, koks tik gali nutikti žmogui, jeigu jis skaito.  Knyga – tai atgaivos šaltinis. Skaitydami susitapatiname su kūrinio personažais ar knygos autoriumi: kartu išgyvename dramas, patiriame džiaugsmo pliūpsnius ar vaikštinėjame istorinėmis miesto gatvėmis, stebime gamtos stebuklus, atrandame naujas gyvūnų ar augalų rūšis.

Ar skaitote knygas? Kokias ir kodėl? Kokią knygą (ar kelias) norėtumėte rekomenduoti paskaityti savo draugui, artimam žmogui? Kodėl? Apie tai ir diskutavome su IIa klasės gimnazistais ir mokytoja Lina pamokoje „Rekomenduok knygą“, skirtoje artėjančiai spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai. Gimnazistai pristatė savo skaitytas ar skaitomas knygas. Pristatydami knygas gimnazistai minėjo, kad jas gavo dovanų arba pirkosi patys remdamiesi rekomendacijomis. Pamokos metu IIa klasės mokiniai dalyvavo viktorinoje apie knygas, kalbą ir visokias įdomybes, klausė ištraukos iš LRT mediatekos G. Morkūno knygos ,,Iš nuomšiko gyvenimo“.

Bibliotekininkė Vida