^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Netradicinė technologijų pamoka

Grupė Molėtų gimnazijos Ib klasės mokinių su technologijų mokytoja Egle dalyvavo netradicinėje maisto gaminimo pamokoje, kuri vyko konditerijos įmonėje Saldus duetas. Verslininkai Oksana ir Andrius Rinkevičiai papasakojo, kaip iš šokolado ir prancūziškos konditerijos pomėgio atsirado verslas, parodė įrangą, reikalingą tortų, pyragaičių, keksiukų, kruasanų, šokolado ir kitų saldumynų gamybai, akcentavo, kad viskas gaminama tik iš natūralių produktų, nenaudojami sintetiniai priedai.

Konditeriai pasakojo apie keliones į pasaulines parodas Paryžiuje, Lione, Italijoje, mokymus Odesoje, kur sėmėsi patirties, kaip kurti išskirtinių formų ir skonių desertus. Gimnazistai ne tik išgirdo, kaip kuriamas verslas, kaip gaminami desertai, bet ir patys praktiškai  mokėsi gaminti tartaletes, o vėliau jas degustavo ir džiaugėsi nauja patirtimi.

    

Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.