^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Poeto Vlado Šlaito takais

Rugsėjo 28 d. Ukmergės Antano Smetonos gimnazijoje vyko kasmetinis renginys,, Vlado Šlaito skaitymai“. Jis skirtas Ukmergės krašto žmogui, išeivijos poetui, buvusiam minėtos gimnazijos auklėtiniui atminti. Tradiciškai jis vyksta Vlado Šlaito gimimo dieną. Į renginį buvo pakviesti ir iš kitų Aukštaitijos kampelių kuriantys moksleiviai . Molėtų gimnazijos jaunosios literatės Luknė Kraujelytė, Luknė Šeferytė ir Akvilė Vorobjovaitė renginyje skaitė savo kūrybą, dalyvavo interaktyviame žaidime ,, Vlado Šlaito takais“.

O mokytojams vyko seminaras ,, Kaip prisijaukinti tekstą?“, kurį vedė aktorius, teatro mokytojas metodininkas Vidmantas Fijakauskas. Šventės antrąją dalį pratęsėme poeto Vlado Šlaito tėviškėje, Žemaitkiemyje. Skambėjo dainos, poezija, prisiminimai. Renginį nominavo Vlado Šlaito premijos įteikimas poetei ir eseistei Agnei Žagrakalytei už eilėraščių rinkinį ,, Štai“. Kiekviena pažintis yra naudinga . Ji suteikia patirties, naujų emocijų, palieka daug gražių prisiminimų. Tikiuosi, kad pažintis su Antano Smetonos gimnazijos literatais nenutruks , įkvėps naujiems kūrybiniams darbams.

 

Mokytoja Aušrinė Ambrazienė

Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.