^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Paskutinės netradicinės klasių valandėlės

Baigėsi dar vieneri mokslo metai. Tai yra svarbi ir ilgai laukta akimirka gimnazistams,  mokytojams, tėvams. Verta ją paminėti kažkaip kitaip. Klasių vadovės su mokiniais organizavo netradicines klasių valandėles. Vienos klasės bendravo prie arbatos puodelio, kitos organizavo piknikus, iškylas, plaukiojo baidarėmis. Už puikų, labai gerą mokymąsi, aktyvią kultūrinę, visuomeninę veiklą gimnazistams įteiktos gimnazijos direktorės padėkos ir dovanėlės.  

Gimnazistai jau gali džiaugtis taip laukta vasara: maudytis, degintis saulėje, leistis į turistinius žygius, susitikti su draugais... Linkime visiems gerai pailsėti, pakeliauti,  susirasti naujų draugų, daugiau laiko praleisti su šeima. Tikimės, kad Rugsėjo 1-ąją grįšite sveiki, kupini jėgų bei noro toliau mokytis, siekti, kurti, tobulėti.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Genovaitė Marcinkėnienė

Klasių vadovių nuotraukos

Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.