^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Skaitydami kuriame taikų ir harmoningą pasaulį

Gimnazijos mokiniai, mokytojos Gražina ir Rita bei bibliotekininkė Vida įsijungė į bibliotekos organizuojamą spalio mėnesio veiklą  „Skaitydami kuriame taikų ir harmoningą pasaulį“. Visą spalio mėnesį gimnazistai kūrė knygų skirtukus, ieškojo citatų apie skaitymą ir knygas.

Dalis sukurtų skirtukų  iškeliavo į Ukrainą. Tai nuoširdus Ukrainos žmonių palaikymas ir abipusė draugystė. Bibliotekininkės Vidos draugė Irina Šukatka, dirbanti Lvovo srities Sokalo mieste pedagoginių darbuotojų profesinio tobulėjimo centre konsultante, perduos skirtukus miesto mokykloms. Kitą dalį skirtukų gimnazistai sudėjo į gimnazijos bibliotekos knygas. Juk daug smagiau skaityti, kai knygoje randi siurprizą – knygos skirtuką.

Bibliotekininkė Vida

Copyright © 2023. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.