^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Kelialapis į mugę „Mažoms ir didelėms Kalėdoms: eXpo 2022“

Penkios Molėtų gimnazijos mokinių bendrovės dalyvavo atrankos konkurse į Kalėdinę eXpo mugę „Mažoms ir didelėms Kalėdoms: eXpo 2022“. Tai tradicinis Lietuvos Junior Achievement (LJA) projekto „Praktinio verslumo ugdymo programos įgyvendinimas Lietuvos mokyklose 9-12 klasių mokiniams“ renginys, kuriame Lietuvos mokyklų mokinių bendrovės gali ne tik pristatyti, bet ir parduoti savo produktus bei paslaugas.

Kalėdinė eXpo mugė vyks gruodžio 10 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO. Joje dalyvaus net 130 mokinių mokomųjų bendrovių. Sveikiname Molėtų gimnazijos Ic klasės mokinių bendrovę „J.J.GIRL“, įveikusią atrankos konkursą ir gavusią kelialapį.
 
Projekto ekspertė, mokytoja Valerija Mateikienė

Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.