^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Einame Žemę įsimylėję

Spalio 15 dieną gimnazijoje pristatyta žygeivių klubo narių ‚Ąžuolas“  nuotraukų paroda ,,Einame Žemę įsimylėję!“. Parodą pristatė ir įspūdžiais dalinosi KTU žygeivių klubo „Ąžuolas“ nariai Liepa Julija Pusvaškytė, buvusi mūsų gimnazijos mokinė,  ir Jonas Bajorūnas. Parodos nuotraukose atsispindi tikri potyriai, nesuvaidintos emocijos ir autentiškos žygių akimirkos. 

Vaizdai iš kelionių parodo pasaulį žygeivio akimis. Tai  kvapą gniaužianti kalnų didybė, žmogų glostantys debesys, purslais šėliojančios upės. Ąžuoliečiai keliauja norėdami pažinti savo kraštą, mylėti ir gerbti gamtą bei kiekvieną sutiktą žmogų laikyti savo bičiuliu. Sniegas, saulė, šaltis ir būrys gerų draugų - tai žygeivių kasdienybė.

Vida Juknevičienė

 

 

 

Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.