^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Išvyka į Vilniaus Gedimino technikos universitetą

Vasario 24 dieną penkiolika gimnazistų,  Vilnius Tech fizikos modulio klasės mokinių, buvo išvykę į Vilniaus Gedimino technikos universitetą, kur laboratorijoje atliko laboratorinius darbus „Garso greičio ore matavimas Kundto metodu“ bei „Kūnų laisvojo kritimo pagreičio nustatymas matematine ir apverčiamąja švytuokle“. Po to gimnazistai klausė dr. Artūro Juknos paskaitą „Fizikos mokslo svarba. Inovacijos“.

Išvykos renginiai leido pagilinti fizikos praktinius gebėjimus bei atlikti tyrimus kita metodika. Mokiniai galėjo palyginti laisvojo kritimo pagreičio nustatymo metodus bei  nustatytą šio fizikinio dydžio reikšmę Molėtuose ir Vilniuje, apmąstyti ir vertinti fizikos, kaip mokslo, svarbą.

Fizikos mokytoja  I. Jančionytė

Copyright © 2023. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.