Naujienos

Gimnazijai įteikta 12-oji Žalioji vėliava

Jau pavasarį pasiekė Lietuvos žaliųjų judėjimo Gamtosauginių mokyklų programos koordinatoriaus Renaldo Rimavičiaus informacinis raštas, kad mūsų gimnazija apdovanota Gamtosauginių mokyklų programos apdovanojimais: Žaliąja vėliava ir Aplinkosauginio švietimo fondo sertifikatu.

Spalio 25 d. dieną gimnazijoje vyko Žaliosios vėliavos įteikimo renginys. Žalioji Vėliava - aukščiausias tarptautinis apdovanojimas už gamtosauginę veiklą.  Molėtų rajone gimnazija yra vienintelė gamtosauginė mokykla. Į apdovanojimų įteikimo renginį susirinko mokiniai, mokytojai, gimnazijos vadovai. Įteikti apdovanojimus atvyko Gamtosauginių mokyklų programos nacionalinis koordinatorius Renaldas Rimavičius. Renginį pradėjo mokytojos Rūtos Vekerotienės etnografinis ansamblis, atlikdamas literatūrinę – muzikinę kompoziciją. Aktyviai dirbančius ir įvairiuose aplinkosauginiuose projektuose dalyvaujančius bendruomenės narius sveikino gimnazijos direktorė Rimutė Guobienė. Džiaugėsi gimnazistų gamtosaugine veikla. IIIa klasės mokinės Karolina Karvelytė ir Greta Kuveikaitė pristatė gamtosauginę veiklą gimnazijoje, nuveiktus darbus. Gamtosauginių mokyklų koordinatorius R. Rimavičius pasveikino gimnazijos bendruomenę, pasidžiaugė mokyklos aktyvumu, vykdoma veikla ir įteikė jau 12-tą Žaliąją vėliavą ir Aplinkosauginio švietimo fondo sertifikatą.

 Žalioji vėliava  mus įpareigoja tęsti ir tobulinti Gamtosauginių mokyklų programos inicijuojamą veiklą. Jau įlipome į aplinkosauginę karuselę, ją įsukome, tad nebenorime iš jos išlipti. Juk naujiems siekiams ir kilniems darbams mes dar turime noro. Tad įrodysime, jog gyvenimas gamtos prieglobstyje yra patrauklus ir prasmingas.

 

Direktorės pavaduotoja ugdymui Genovaitė Marcinkėnienė

Nuotraukos Vidos Juknevičienės