^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Naujienos

Protmūšis anglų kalba

Gegužės 17 dieną Ukmergės Antano Smetonos gimnazijoje vyko tikra žinių šventė: protmūšis anglų kalba „Several Heads are Better Than One“, į kurį atvyko net devynios komandos iš įvairiausių Lietuvos mokyklų. Protmūšyje puikiai pasirodė ir Molėtų gimnazijos jungtinė I-II klasių komanda, pavadinimu „Cerebra“, kuriai atstovavo Elzė, Rugilė, Saulė, Almantas, Kajus, Laurynas, Tomas ir Žeimantas.

Konkurso metu dalyviai demonstravo ne tik anglų kalbos, bet ir kitų kūrybiškumo bei loginio mąstymo reikalaujančių mokslo sričių. Šis azartiškas žaidimas ugdė komandos narių bendruomeniškumą, suteikė galimybę geriau pažinti vieniems kitus, o svarbiausia - leido dar kartą prisiminti, jog nors aukšti rezultatai ir džiugina, bet naujų žinių, įspūdžių prikimštos jaunatviškos galvos patvariau tarnauja kasdienybėje nei vienkartiniai prizai.

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.