^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Lietuvių English (UK)

Naujienos

Paskutinis skambutis

Gegužės 31d. Molėtų gimnazijoje nuskambėjo paskutinis skambutis XXVI abiturientų laidai.
Nuo pat ankstyvo ryto Molėtų miestas šurmuliavo margaspalve abiturientų mašinų kolona, kurios priešakyje riedėjo traktorius, padabintas šmaikščiais užrašais. Atvykusius į gimnazijos kiemą abiturientus, jų klasių vadoves ir direktorę pasitiko gimnazijos bendruomenė ir svečiai iš Molėtų pradinės mokyklos. Po šventiško sutikimo gimnazijos kieme abiturientai tęsė gražią tradiciją, kuri puoselėjama nuo 1964 metų, ir Ąžuolų alėjoje pasodino ąžuolą. Linkėdami geros kloties pasiliekantiems gimnazistams, Kadagių alėjoje pasodino gausos ir gerovės simbolius kadagius. Trečią- „Sėkmės pamoką“ kaip ir kasmet vedė klasės vadovių pakviesti svečiai: VU Teisės fakulteto profesorius Vytautas Nekrošius ir Lietuvos etnoastronomas, fizikas, muziejininkas Jonas Vaiškūnas. Ketvirtą pamoką klasių vadovės Onutė ir Valerija linkėjo savo auklėtiniams sėkmingai išlaikyti egzaminus ir surasti savo gyvenimo kelią, o penktą pamoką abiturientams vedė trečiokai. Jos metu mokiniai rašė laišką gimnazijai. Paskutinio skambučio šventė tęsėsi aktų salėje. Pradinukai sveikino abiturientus nuotaikingais šokiais ir dainomis, trečiokai šmaikštavo apie profesijų paieškas po dvylikos klasių. Dvyliktokai perdavė testamentą ir gimnazijos raktą būsimiems mokyklos šeimininkams. Trečiokų pasirodymo metu pagrindinis renginio herojus abiturientams linkėjo: „ Mes visi turime suprasti paprastą dalyką – klaida tai savotiškas žmogaus laimėjimas. Kad ir kiek kartų klydau, galiausiai grįžau į vietą, į kurią niekada negalvojau, kad grįšiu. Nebijokit bandyti, nes labai dažnai jūsų svajonė ar tikslas yra daug arčiau nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.“ Lengvo ir sklandaus skrydžio, mieli abiturientai.
 
III klasių mokytojos Kristina ir Virginija
Regvitos Okunevaitės nuotraukos
 
Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.