Naujienos

Nacionalinio egzaminų centro informacija

Informuojame, kad atsižvelgiant į tai, kad pasirinkti brandos egzaminus IV gimnazijos klasės mokiniams iki spalio 24 dienos teks pirmą kartą ir tai gali sukelti jiems nepatogumų, su Lietuvos moksleivių sąjungos atstovais Švietimo ir mokslo ministerijoje apsvarstyta galimybė  iki lapkričio 6 dienos, t. y. iki mokinių rudens atostogų pabaigos, kai duomenys apie mokinių pasirinkimus, paimti iš mokinių registro, bus tvarkomi duomenų perdavimo sistemoje KELTAS, atskirais atvejais kreiptis į mokyklos vadovą ir turimus pasirinkimus papildyti vienu ar kitu egzaminu.

Todėl mokyklos atsakingi asmenys duomenų perdavimo sistemoje KELTAS išspausdintus kandidatų brandos egzaminų pasirinkimų sąrašus turi pateikti  savivaldybės administracijos švietimo padaliniui iki einamųjų metų lapkričio 9 dienos, o savivaldybės administracijos švietimo padaliniai  iki lapkričio 15 dienos turi pateikti Nacionaliniam egzaminų centrui.​

Papildomai informuojame, kad  nuo spalio 24 dienos iki lapkričio 6 dienos bazinės mokyklos gali priimti prašymus iš eksternų ir juos registruoti mokinių registre. Iš mokinių registro papildomai duomenys bus paimti lapkričio 6 dieną 15 val. Iki to laiko eksternų registracija į pagrindinę sesiją turi būti baigta.