Naujienos

Žaliosios olimpiados festas

Rudens atostogų metu trylika geriausių gamtosauginių komandų iš visos Lietuvos rinkosi Vilniuje Litexpo parodų centre į „Žaliosios olimpiados“ finalą. Finaliniame renginyje, į kurį pateko komandos, įveikusius net du etapus, be Molėtų gimnazijos dalyvavo mokiniai iš Vilniaus (dvi komandos), Plungės, Rokiškio, Šiaulių, Ukmergės, Ignalinos, Lazdijų, Šalčininkų, Prienų, Švenčionių.

Finale mokinių laukė ir teorinės (net trys etapai protmūšio klausimų) , ir kūrybinės užduotys. Olimpiados tikslas – atkreipti moksleivių dėmesį į gamtosaugos problemas, skatinti domėtis jų sprendimo būdais, formuoti palankias aplinkai vertybių nuostatas.

Komandų sirgaliai tuo metu galėjo dalyvauti interaktyviose veiklose ir kūrybinėse dirbtuvėse bei laimėti prizus (pasisekė molėtiškiams Kiprui ir Gabrielei). Be to, sirgaliai, gavę „Žaliosios olimpiados “ festo skiriamuosius ženklus, galėjo nemokamai apsilankyti Vilniaus muziejuose. Mūsų gimnazijos sirgaliai aplankė Signatarų namus ir pamatė Vasario 16-osios  Nepriklausomybės Aktą bei lankėsi Vilniaus gynybinės sienos bastėjoje.

Šių metų „Žaliosios olimpiados“ nugalėtojais tapo ir kelionę į Briuselį laimėjo Ukmergės Jono Basanavičiaus komanda „ŽMR“. Nugalėtojams pereinamąją olimpiados taurę įteikė praėjusių metų olimpiados nugalėtojai - Molėtų gimnazijos komandos „BioMGindikatoriai“ nariai Lina, Monika ir Tomas.

Džiaugiamės dalyvavę olimpiadoje, gavę naujų žinių, kurias galėsime taikyti gyvenime.

Dėkoju komandos nariams Akvilei, Justinai, Živilei, Izabelei, Tomai, Eimantui už didelį darbą ruošiantis olimpiadai. Dovydui – už puikų sirgalių plakatą.

Iki kitos „ Žaliosios olimpiados“!

Biologijos mokytoja Regina Mongirdienė