Naujienos

Vokiečių kalba su muzika

Jau trečius  metus spalio paskutinę savaitę  Lietuvoje vyksta  Vokiečių kalbos dienos „Ö kaip vokiškai?“, iniciatoriai kurių yra Vokietijos ambasada Lietuvoje, Goethe’s institutas,

Centrinė užsienio švietimo sistemos valdyba (ZfA), Vokietijos akademinių mainų tarnyba

(DAAD) bei Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK). Šia iniciatyva siekiama pabrėžti vokiečių kalbos vaidmenį Lietuvos švietimo ir kultūros įstaigose, versle ir kitose gyvenimo srityse.

Šiemet prie šios iniciatyvos prisijungė ir Molėtų gimnazijos  ir progimnazijos mokiniai (Id gimn. kl. muzikos grupė , Iabcd gimn. ir 7abc progimn.  vokiečių kalbos grupės). Vyko netradicinė integruota vokiečių kalbos (mokytoja Valentina  Zapolskienė)  ir muzikos (mokytoja Rūta Vekerotienė)  pamoka ,, Vokiečių kalbos mokomės su muzika“. Buvo atliktas Vokiečių kalbos dienų  grupės SKAMP sukurtas himnas, pasimokyta populiaraus  muzikinio žaidimo, nuotaikingo šokio, padainuota karaoke...   Mokiniai įsitikino, kad mokytis užsienio kalbos su muzika yra lengva ir smagu. 

Tikimės, kad  tokia pamoka   pakels vokiečių kalbos domėjimosi bei mokymosi motyvaciją,  paskatins mokytis  su muzika, įdomiai ir su malonumu.

Mokytoja V.Zapolskienė