^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Naujienos

Būk pilietiškas ir atsakingas

Lapkričio 7d. Molėtų gimnazijoje I-II gimnazistams vyko projektas „Būk pilietiškas ir atsakingas“. Tai Policijos departamento prie LR Vidaus reikalų ministerijos kartu su nevyriausybine organizacija VŠĮ „Projektų valdymo ir mokymo centras“ edukacinis-kūrybinis renginys.

Projekto tikslas stiprinti viešojo valdymo procesų atvirumą ir skatinti jaunimą aktyviai juose dalyvauti, stiprinti jaunimo pilietinę brandą ir ugdyti pilietinį sąmoningumą. Renginį vedė Policijos departamento pareigūnai ir VŠĮ „Projektų valdymo ir mokymo centro“ atstovai.  Gimnazistai susibūrę į 5 komandas: „Jaunieji piliečiai“, „Įstatymas ir tvarka“, „Princesės ir princas“, „Piliečiai“ ir „Lietuvos ateitis“ analizavo įvairias korupcines situacijas, filmuotą medžiagą, diskutavo, atliko kūrybines užduotis. Išrinkti aktyviausi projekto veiklų gimnazistė  ir gimnazistas. Jais tapo 1d kl. Kamilė Rybelytė ir 1a kl. Elijus Vidžiūnas, kūrybiškiausia komanda „Princesės ir princas“, geriausiai teisines žinias parodžiusi komanda „Įstatymas ir tvarka“.

Projekto organizatorius sužavėjo gimnazistų aktyvumas, kūrybiškumas, žinios, o projekto veiklos dar labiau leido suprasti gimnazistams kaip svarbu būti pilietiškais, atsakingais ir neabejingais tuo, kas vyksta mūsų aplinkoje, mūsų visuomenėje.

Projekto koordinatorė gimnazijoje V. Mateikienė

 

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.