^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Valstybinės lietuvių kalbos statuso 35-mečio minėjimo šventė

Molėtų gimnazijos mokinės lapkričio 17 dieną dalyvavo valstybinės lietuvių kalbos statuso 35-mečio minėjimo šventėje, vykusioje Seime. Šiuo renginiu stengiamasi paminėti 1988 m. lapkričio 18 dienos įvykius, kai Lietuvos SSR Aukščiausioji Taryba pripažino lietuvių kalbą valstybine.

Pranešimus skaitė LRT sporto komentatorius Rytis Kazlauskas, VU studentė poetė Mūza Olimpija Svetickaitė, rašytojas Tomas Dirgėla, LRT laidų vedėjas Marijus Žiedas, istorikas dr. Algimantas Kasparavičius. Tokia gausybė įžymių Lietuvos žmonių ir didžiulis būrys jaunų žmonių iš visos Lietuvos tądien džiaugėsi kalbos švente. Nepamynė istorijos sunkmečiai mūsų gimtosios kalbos, priešingai, sutvirtino tautos norą puoselėti ir gražinti žodį.

Copyright © 2023. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.