^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Edukacija apie ekstremalias situacijas

Lapkričio 20 dieną gimnazijoje vyko Vidaus reikalų ministerijos (VRM) informacijos paskaita apie  civilinę saugą -  pasirengimą galimai branduolinei avarijai, karinėms grėsmėms bei kitoms civilinės saugos nelaimėms. Lektorius iš priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pasakojo apie civilinę saugą, kaip elgtis ekstremaliomis situacijomis, į ką atkreipti dėmesį įvykus nelaimei, kur slėptis.

Paskaitos metu lektorius pademonstravo išvykimo krepšį, su tikrais išvykimo daiktais (didelis išvykimo krepšys sveria apie 30 kg ir daugiau). Mokiniai galėjo jį užsidėti ant nugaros, „pasimatuoti“. Vyko trumpa viktorina, kurios metu mokiniai pasitikrino žinias, kiek įsidėmėjo paskaitos metu, kas labiausiai įstrigo. Visą edukaciją vainikavo simuliacija. Mokiniai, užsidėję VR akinius, pateko į 360 laipsnių simuliaciją, kurios metu jie patyrė tą jausmą, kai atsitinka nelaimė, turėjo galvoti, kaip reikia elgtis, į ką atkreipti dėmesį.

Bibliotekininkė Vida

Copyright © 2023. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.