^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Išvyka į VGTU

Lapkričio 21 dieną  grupė įvairių klasių mokinių vyko į VGTU. Ten vyko Vilniaus Gedimino technikos universiteto dėstytojų vedami laboratoriniai, eksperimentiniai darbai bei buvo skaitoma paskaita. Šių renginių metu buvo giliau analizuoti sudėtingesni gamtos mokslų klausimai.

VGTU Fizikos klasės mokiniai atliko fizikos laboratorinius darbus: „Plieno ir aliuminio tamprumo modulio nustatymą eksperimentiškai“ bei „Išorinio fotoefekto dėsningumų tikrinimą“.

VGTU Chemijos klasės mokiniai atliko chemijos laboratorinius darbus: „Laboratorinių darbų atlikimo techniką“ bei „Druskų hidrolizę“.

Vėliau visiems mokiniams buvo skaitoma paskaita „Fizika - raktas į gamtos paslaptis“. Jos metu mokiniai buvo supažindinti su įvairiomis elektromagnetinėmis bangomis jų savybėmis ir taikymu. Gimnazistai paskaitos metu galėjo praktiškai stebėti įvairius spektrus, Lorenco jėgos praktinį poveikį, buityje neįprastus temperatūros matavimo būdus.

Užsiėmimų VGTU metu mokiniai pagilino fizikos ir chemijos žinias, jas glaudžiai siejant su tiriamąja bei praktine veikla universiteto laboratorijose.

Fizikos mokytoja Irena Jančionytė

 

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.