^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Lietuvių English (UK)

Naujienos

Praūžė „Muzikinės bitės“

Birželio 4 - osios popietę į gimnazijos aktų salę atūžė „Muzikinės bitės“. Tai tradicinis, jau dvidešimtą kartą vykstantis renginys, kurį organizuoja mokinių taryba. Metų mokytoja tapo Rita Glinskienė, Metų darbuotoju - Jonas Pečiulis. Metų protu išrinkta Elzė Dubnikovaitė, o Metų gimnazisto ir menininko nominacijos atiteko Mildai Baronaitei. Gimnazijos bendruomenė nubalsavo, kad Metų šypsenos titulas atitenka Matui Žukauskui, o sportininko - Erikui Putnai.

Stilingiausia šiais metais išrinkta Kamilė Šeikytė. Metų įvykio nominaciją atsiėmė trečiokų komanda, organizavusi Šimtadienį. Na, o medų šiais metais gimnazijoje kopinėjo Metų pora - Rokas Rudėnas ir Rusnė Paliukėnaitė. Sveikiname nugalėtojus, dėkojame visiems balsavusiems, atėjusiems palaikyti, ačiū tariame mokytojai Ramutei, prisidėjusiai prie statulėlių gamybos, ir linkime saldžios kaip bičių medus vasaros, o jei pritrūktų geros nuotaikos, kviečiame prisiminti Oresto Kastanavičiaus Metų frazę: „Yra yra, nėra – bus“.

 

 

 

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.