^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Lietuvių English (UK)

Naujienos

Gimnazijos antrokai rengė projektinius darbus

Molėtų gimnazijos antrokai, vadovaujami mokytojų, rengė įvairių mokomųjų dalykų projektinius darbus. Antradienį, birželio 11 dieną, vyko šių darbų pristatymas komisijoms lietuvių kalbos, užsienio kalbų, tiksliųjų, gamtos, socialinių mokslų, menų ir fizinio lavinimo sekcijose.

Aukštesniuoju lygiu įvertintus darbus antrokai pristatė konferencijoje, kuri iš gimnazijos salės buvo nuotoliu transliuojama  I-III klasių mokiniams ir mokytojams. Konferenciją pradėjusi direktorės pavaduotoja ugdymui Vilija Dubauskienė pasidžiaugė, kad puikiai įvertinti net aštuoniolika darbų, padėkojo visiems kūrėjams ir jų mokytojams, palinkėjo atradimų džiaugsmo einant mokslininkų keliu. Tikimės, kad darbų pristatymai ypač sudomino I klasių mokinius, kurie kitais mokslo metais darys projektinius darbus, o visus, žiūrėjusius transliaciją, praturtino naujomis žiniomis.

Jolanta Liubeckaitė

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.