Naujienos

Tebūnie linksmos Kalėdos močiutei Janinai

Molėtų gimnazijos pirmokai ir antrokai su mokytoja Zita Spranginiene technologijų pamokose per mokslo metus prikuria įvairių rankdarbių, su kuriais dalyvauja parodose, mugėse, dovanoja artimiesiems ar draugams. Gruodžio 13 dieną Alantos technologijų ir verslo mokykloje vyko tradicinė kalėdinė mugė, kurioje su savo darbeliais dalyvavo ir Molėtų gimnazistai.

Prieš renginį buvo skambinta Molėtų žmonių su negalia sąjungos pirmininkei Marytei Baliūnaitei ir klausta, ką reikėtų pradžiuginti artėjančių švenčių proga. Vadovė pasiūlė paremti močiutę Janiną iš Luokesos seniūnijos. Mugės Alantoje metu molėtiškiai gimnazistai su mokytoja Zita Spranginiene kvietė padovanoti pinigėlių ir iš Kalėdų Senelio maišo išsitraukti padėkos dovanėlę (ten buvo paslėpti įvairūs mokinių kurti darbeliai). Mugės metu už gimnazistų rankdarbius gauta 31,50 euro. Smagu, kad prie akcijos, norėdami pradžiuginti močiutę, prisidėjo ir Alantos technologijos ir verslo mokyklos mokiniai su mokytoja Dalia Žygeliene. Jie padovanojo 30 eurų. 

Gimnazijos pirmokai, lankantys ir tekstilės, ir maisto gamybos pamokas su mokytojomis Zita Spranginiene ir Egle Žaliene kalėdinę mugę surengė ir Molėtų gimnazijoje. Mugės metu akį džiugino sausainiukai, kvepėjo pyragas (ir labai greitai „išgaravo“), rudens sodų derlių priminė nuostabiai dekoruoti ir skoningai įpakuoti obuolių sūriai, akį traukė įvairiaspalviai rankų darbo muiliukai, šilumą žadėjo vilnonės kojinės, grožį kūrė kalėdinės dekoracijos, spalvų margumynu stebino austos juostelės. Pinigėlių rinkimo akcija, pradėta Alantoje, buvo tęsiama ir gimnazijoje. Renginio metu surinkti 25 eurai. Taigi, Molėtų ir Alantos nagingasis jaunimas ir mokytojos padovanojo 86,50 eurų.

Kad šventės būtų linksmesnės, močiutei Janinai pinigėlių, šiltų drabužių, patalynės padovanojo ir Molėtų gimnazijos mokytojai bei darbuotojai. 

Jolanta Liubeckaitė