

Vasario 17–20 dienomis mokytojos Ramutė ir Rita tęsė mokymus nacionalinėje programoje „Inžinerinės technologijos: dalykinių kompetencijų stiprinimas“ Vilnius TECH universitete.
Paskutinės kontaktinės sesijos metu jos susipažino su įvairių fakultetų erdvėmis, dalyvavo aplinkos inžinerijos, energetikos ir mechanikos paskaitose. Praktinė veikla vyko laboratorijose – mokytojos jungė elektros grandines, filtravo vandenį ir net gamino vėjo jėgaines.
Mokymų pabaigą vainikavo veiklų aptarimas. Liko visai nedaug – vos pora nuotolinių paskaitų, ir šis prasmingas mokslo kelias bus sėkmingai užbaigtas!






