

Molėtų vaikų lopšelyje-darželyje „Saulutė“ vyko gimnazijos pirmokų ir dvimečių bendrystės susitikimas. Mažieji drąsuoliai kartu su Id klasės aukštaisiais draugais įveikė estafečių trasą: žingsniavo per kopėtėles, vikriai lindo per kėdžių labirintą, mėtė ir gaudė spalvotus kamuoliukus. Užgrojus muzikai, amžiaus skirtumas ištirpo - visi sukosi, lingavo, šypsojosi kaip viena didelė komanda!
Gimnazistai suprato, kad reikia drąsos, nusiteikimo, empatijos, norint tapti mažųjų draugais!
Mokytoja Ona Sakalauskienė