^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

 LietuviųEnglish (UK) 

Naujienos

Baigėsi TŪM programos Teatro ir retorikos užsiėmimai

Kovo 5-ąją baigėsi Tūkstantmečio mokyklų programos „Teatro ir retorikos“ 60 akademinių valandų užsiėmimai, kuriuose nuo lapkričio mėnesio dalyvavo trylika Molėtų gimnazijos mokinių ir trys mokytojos kartu su kitų rajono mokyklų atstovais.

Paskutiniame užsiėmime, kurį vedė aktorius/fasilitatorius Tomas Dapšauskas, įtvirtinome mokymosi ciklą, aptarėme įgytus įgūdžius ir dalyvome refleksinėje diskusijoje. Įdomi aštuonių užsiėmimų veikla baigėsi, praturtindama dalyvius naujomis žiniomis ir įgūdžiais.

Jolanta Liubeckaitė

Autorės nuotraukos

Projektas finansuojamas Europos Sąjungos #NextGenerationEU lėšomis.

 

Copyright © 2026. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.