

Vilniaus STEAM centras organizuoja stovyklas, skirtas tobulinti mokytojų kompetencijas ir skatinti šiuolaikinį, praktika grįstą ugdymą. Molėtų gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rita ir Molėtų progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jurgita dalyvauja trečiojoje 3 dienų stovykloje Vilniuje. Stovyklų metu mokytojai dalyvauja praktinėse veiklose: atlieka eksperimentus, mokosi programuoti, dirbti su 3D technologijomis ir kurti įvairius projektus.
Pirmąją dieną stovyklos dalyviai mokėsi modulinio dizaino pagrindų ir 2D modeliavo pasirinktą elementą. Antroji stovyklos diena buvo skirta 3D modeliavimui ir elektronikai. Na, o trečiąją dieną stovyklautojai apibendrino stovyklos veiklas, pasidžiaugė įgyta praktine patirtimi, idėjomis, kurios turėtų įkvėpti mokinius tyrinėti ir pažinti.