
Molėtų gimnazijoje du mėnesius antradieniais vyko tarpklasinis tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo penkios komandos. Mokiniai demonstravo ne tik sportinius įgūdžius, bet ir puikų komandinį darbą bei ryžtą siekti pergalės. Po įtemptų ir emocingų susitikimų paaiškėjo nugalėtojai.
Turnyras suteikė daug gerų emocijų, prizininkai buvo apdovanoti medaliais.
