Šiandien Molėtų SC arenoje vyko Molėtų rajono mokyklų žaidynių krepšinio 3×3 varžybos. Molėtų gimnazijos vaikinų komanda sužaidė puikiai, nepatyrusi nė vieno pralaimėjimo užėmė pirmąją vietą! Komandoje žaidė Oskaras, Pijus, Titas ir Vejas. Šaunuoliai!
I vieta - Molėtų gimnazija
II vieta - Giedraičių gimnazijos I komanda
III vieta - Giedraičių gimnazijos II komanda