
Gimnazijos bibliotekoje ypatinga nuotaika – čia įsikūrė gimnazistų piešinių paroda „Polėkis“. Džiaugiamės, kad ši paroda jau buvo eksponuota Lietuvos Respublikos Seime, o dabar savo kelią tęsia mūsų gimnazijos bibliotekoje, kur tampa dar artimesnė bendruomenei.