^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

 LietuviųEnglish (UK) 

Naujienos

TŪM programos baigiamoji konferencija: pasiekimai ir ateities perspektyvos

Balandžio 27 dieną Molėtų r. viešosios bibliotekos konferencijų salėje įvyko TŪM programos baigiamoji konferencija „TŪM programa baigta: ar padidinome mokyklose ugdymo vertę?“. Renginys subūrė rajono mokyklų bendruomenes pasidalyti patirtimi, įžvalgomis bei apžvelgti per programos įgyvendinimo laikotarpį pasiektus rezultatus. Konferencijoje mokyklų komandos pristatė savo veiklas, pasiekimus ir pokyčius, kurie buvo įgyvendinti dalyvaujant TŪM programoje. Pranešimai atskleidė įvairiapusę patirtį – nuo ugdymo metodų tobulinimo iki bendruomenės įsitraukimo stiprinimo.
 
Molėtų gimnazijos komanda – direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilija Dubauskienė kartu su mokiniais Roku Matijošiumi, Agota Lukošiūte ir Modestu Krikštaponiu – pakvietė konferencijos dalyvius į simbolinę „TŪM kelionę traukiniu“. Šiame kūrybiškame pristatyme buvo gvildenamas gimnazijos kelias pokyčių link, remiantis TŪM programos suteiktomis galimybėmis. Pristatymas išsiskyrė interaktyvumu ir įtaigiu pasakojimu apie bendruomenės augimą bei drąsą keistis.
 
Ypatingo dėmesio sulaukė gimnazijos mokinių pristatymas tema „Lyderystės startuoliai mokykloje: kaip mokiniai kuria pokytį?“. IIId klasės mokinys Adomas Zaikinas pristatė itin įtaigų ir brandų pranešimą, kuriame atskleidė, kaip mokiniai gali tapti aktyviais pokyčių iniciatoriais savo mokykloje. Jo įžvalgos pabrėžė lyderystės, iniciatyvumo ir bendradarbiavimo svarbą, kuriant šiuolaikišką ugdymo aplinką.
 
Baigiamoji konferencija buvo proga įvertinti nuveiktus darbus ir apmąstyti TŪM programos įtaką ugdymo kokybės gerinimui. Renginys parodė, kad tik bendromis pastangomis – mokytojų, mokinių ir visos bendruomenės – galima kurti tvarius ir reikšmingus pokyčius mokyklose.
 
 Projektas finansuojamas Europos Sąjungos #NextGenerationEU lėšomis.
 
 
 
 

 

 
 
 
 
Copyright © 2026. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.