

Gegužės 8 dieną Molėtų gimnazijoje lankėsi buvęs mokinys Deividas Jakutis, dabar studijuojantis Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje.
Susitikimo su IId klase metu Deividas pristatė karo akademiją: iš arčiau susipažinome su studijų galimybėmis, stojimo sąlygomis bei kariūnų kasdienybe.
Pristatymas buvo itin įdomus, informatyvus ir įkvepiantis. Džiaugiamės, kad alumnas pasidalijo savo patirtimi, įžvalgomis bei motyvavo jaunimą drąsiai siekti savo tikslų.
Nuoširdžiai dėkojame Deividui už skirtą laiką ir prasmingą susitikimą!
Smiltė Baršauskaitė, IId klasės mokinė



