
Gegužės 7 dieną IIId klasė kartu su klasės vadove Valerija ir mokinio padėjėja Rita vykome į spektaklį „Pagalvinis“ pagal Kultūros paso programą Vilniaus Keistuolių teatre. „Pagalvinis“ - kriminalinė istorija, pasakojanti sudėtingą dviejų brolių gyvenimą. Vienas iš jų – neįgalus, todėl jų gyvenime netrūko sunkių išgyvenimų ir galiausiai tragiškų įvykių. Spektaklyje kalbama apie šeimą, kūrybą, žodžio laisvę ir žmogaus atsakomybę už savo veiksmus.
Žiūrėdami spektaklį, susimąstėme apie svarbius klausimus: ar tėvai atsakingi už tai, kokie užauga jų vaikai, ar žmogus kūrėjas atsako už savo kūrinio poveikį žmonėms. Nors aiškių atsakymų spektaklis nepateikė, tačiau ir užvėrus teatro duris dar ilgai neleido nurimti, privertė daug pagalvoti ir diskutuoti.
IIId klasė
Nuotraukos iš https://keistuoliai.lt/renginys/pagalvinis/