
Šiandien Id mokiniai su mokytoja Egle dalyvavo MO muziejaus edukacijoje „Dar ne pabaiga: kūrinių kompozicijos ypatumai“. Mokiniai interpretavo pasirinktus kūrinius ir diskutavo, ar dailės kūrinys iš tiesų turi pabaigą. Buvo išsakyta daug skirtingų mokinių nuomonių ir įžvalgų.
Edukacijos metu mokiniai žaidė žaidimą „Skaičiuoti iki 3“. Veikla mokiniams labai patiko – jie aktyviai įsitraukė, kūrybiškai mąstė ir gavo daug įdomių idėjų.

